برگزاری نظرسنجی«صحن شهادت»در دهه آخر صفر
یکی از برنامه‌های محوری و مرکزی این ایام، نظرسنجی مراسم صحن شهادت است که به مصابه ساختاری، مرکب از اجزایی چون خدمات محتوایی و خدامات اجرایی می‌باشد.
شنبه,۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

آستان قدس رضوی هرساله ویژه دهه آخر صفر، برنامه‌های متنوع و متعددی جهت برخورداری وبهره‌مندی زائران رضوی از فضای معرفتی ایام، تدارک می‌بیند. یکی از برنامه‌های محوری و مرکزی این ایام، نظرسنجی مراسم صحن شهادت است که به مصابه ساختاری، مرکب از اجزایی چون خدمات محتوایی شامل: «سخنرانی، مداحی، شعرخوانی، بیان احکام و ...» و خدامات اجرایی شامل: «ملزومات بهداشتی، راهنمایی خدام، اطلاع‌رسانی، صوت و ...» می‌باشد.

باتوجه به اینکه کیفیت ارائه اینگونه خدمات و برنامه‌ها، وابستگی نزدیکی با بازخورد ارزیابی ذهنی مخاطبین دارد به همین منظور واحد افکارسنجی مرکز جامع ارتباطات مردمی، تلاش می‌کند در این ایام  با انجام نظرسنجی، به سنجش رضایت زائرین از مراسم صحن شهادت و شناسایی مهمترین مشکلات و چالش‌های این مراسم بپردازد.
این برنامه قبل از نماز مغرب و عشا در یازده شب برگزار می‌شود. همچنین انجام نظرسنجی و گرداوری اطلاعات با همیاری خادمیاران این مرکز انجام و به صورت روزانه، نتایج در قالب چکیده مدیریتی در اختیار مدیران قرار می‌گیرد.

نظرسنجی

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید