مرحله دوم طرح تعالی خانواده رضوی
به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، فاز دوم طرح تعالی خانواده رضوی ویژه خانواده کارکنان آستان قدس رضوی آغاز شد.
چهارشنبه,۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲

به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، فاز دوم طرح تعالی خانواده رضوی با مشارکت 1100 خانواده، ویژه خانواده کارکنان آستان قدس رضوی آغاز شد و تا پایان دی‌ماه ادامه خواهد یافت.

آستان قدس رضوی به واسطه برخورداری از ظرفیت بی‌بدیل فرهنگی، می‌تواند در فضای کشور و جهان اسلام اثرگذار باشد و لازمه آن، همان‌گونه که تولیت آستان قدس رضوی مکرر بر آن تأکید داشته، جریان سازی و الگو بودن در عرصه‌های مختلف است و در این بین، برای رسیدن به تراز شایسته این بارگاه ملکوتی، سرمایه انسانی کارآمد یکی از اصول محوری است.
در این راستا، خانواده به عنوان سنگ بنای جامعه اسلامی و کانون رشد و تعالی انسان، می‌تواند او را برای حضوری اثربخش در محیط کار و فعالیت مهیا کند. از این رو توجه به تحکیم و تعالی خانواده کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است.  
بر همین اساس، ارتقا و بهبود مهارت‌های سبک زندگی دینی و اوقات فراغت خانواده کارکنان، یکی از محورهای سند سیاست‌های کلان آستان قدس رضوی است که در قالب طرح «تعالی خانواده رضوی» به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی بستری برای تحقق آن فراهم شده است.
با آغاز مرحله دوم، به تدریج شمار دیگری از خانواده کارکنان رضوی در حال مشارکت در این طرح هستند. گام دوم نیز قرار است در مدت سه ماه به اجرا درآید و شرکت کنندگان از بسته‌های فرهنگی و آموزشی تکمیلی شامل دوره‎‌های آموزشی، خدمات مشاوره‌ای، مسابقات و آزمون‌ها، پویش‌های اجتماعی، دوره‌های مطالعاتی در قالب صوتی و تصویری استفاده کنند. علاوه بر آن، برای افراد فعال‎‌تر، یک اردوی یک روزه در باغ اردوگاه خاتون تدارک دیده خواهد شد.
علاوه بر آن، برای افراد فعال‌‎تر در طرح تعالی خانواده رضوی یک اردوی یک روزه در باغ اردوگاه خاتون تدارک دیده خواهد شد.
جهت ثبت نام به سایت banovan.razavi.ir مراجعه فرمایید.

طرح تعالی خانواده رضوی

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید